ЗНО

Зовнішнє Незалежне Оцінювання

Наше опитування
ЗНО з якого предмету боїтесь найбільше?
Всього відповідей: 9857
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Зовнішнього незалежного оцінювання, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг збірники готових тестових завдань з зовнішнього незалежного оцінювання 2015. Сотні варіантів та відповіді до них вже чекають на вас

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись ЗНО - зовнішнього незалежного оцінювання.

Що змінилося в ЗНО 2013?
Короткий огляд змін в характеристиках ЗНО 2013 
Доброго дня, шановні читачі! 

Український центр оцінювання якості освіти розмістив у себе на сайті не тільки програми ЗНО 2013 (більша частина яких з минулого року не змінилася), але і характеристики тестів ЗНО 2013 року. 

Тут зміни набагато істотніше. Їх сьогодні відмінно проаналізував наш читач aladdin85 (спасибі йому величезне!). Результати того аналізу - дивіться нижче: 

"Оновлено зміст тестів. 

Тепер в тестах по історіям всього 55 завдань (а кількість часу знижено до 135 хвилин). 

У завданнях з мов міні-твір оцінюється всього в 14 балів (було 20: тепер там треба розкрити три умови, зазначені в ситуації, а не 4; не оцінюється логічність і послідовність викладу (яка коштувала 2 бали в 2012); використання граматики та лексики тепер оцінюється всього в два бали). 

Міні-твір з української та російської мов тепер оцінюється в 20 балів: вміст як і раніше оцінюється в 12 балів, а от оцінка орфографії + пунктуації та лексики + граматики + стилістики знизилася з 6 балів на 4 бали, в сумі за грамотність - 8 балів . 

Рівне на це кількість балів знизилося загальна кількість балів, яку можна отримати за тести: 56 проти 62 з англійської (та іншим мовам) і 107 проти 111 по українській мові і літературі. 

Абітурієнти-2013, будьте уважні, коли будете готуватися за матеріалами минулих років, враховуйте ці особливості! Якщо є можливість, пройдіть пробний тест, щоб на практиці відчути ці зміни. 

PS Воістину з кожним роком тести все легше і легше ... несправедливо якось виходить, якщо порівняти, наприклад, тести 2009 року і 2013 чи тести 2011, 2012 і 2013 ... " 


Абсолютно згоден з тим, що неправильно буде порівнювати результати тестів різних років. Але, боюся, що до нашої думки навряд-чи хтось з МОНМС (а саме вони стверджують умови прийому на 2013 рік) буде прислухатися :/ 
defaultNick 5031 22.11.2018 16:38
Всього коментарів: 0
avatar

Підготовка до ДПА - державної підсумкової атестації ще не була такою простою. Ми розробили спеціальний сайт, який містить усі збірники завдань для підсумкової атестації 4 клас, 9 клас, та 11 клас. Відтепер ви можете зекономити власні кошти та час використовуючи онлайн плеєр книг. Відтепер вам не доведеться шукати годинами в інтернеті скачать збірник ДПА 2015, 2014, або 2013 рік, ми зробили все за вас. Завдяки зручному і простому інтерфейсу сайту, з приємним дизайном ви швидко і легко відшукаєте потрібний збірник для державної підсумкової атестації з математики, української мови, української літератури чи з іншого предмету. Сайт містить відповіді до усіх збірників для підсумкової атестації попередніх років, та свіжі збірники завдань та відповіді, що полегшує вам підготовку. Тепер достатньо просто кілька разів перечитати збірник відповідей до ДПА щоб за короткий термін часу підготуватись до здачі підсумкових екзаменів. На сайті зібрано збірники ДПА з математики, української мови, читання 4 клас, що дозволить вам легко і якісно закінчити початкові класи та перейти в старші класи. Що стосується ДПА 9 клас кількість предметів з яких ми пропонуємо збірники завдань для державної підсумкової атестації та відповіді до них представлено для таких предметів: українська мова, математика, біологія, географія, іноземна мова (англійська мова, німецька мова),українська література, світова література та література національної меншини, історія України, всесвітня історія, правознавство, фізика, ДПА хімія, інформатика, ДПА Художня культура, російська мова (русский язык). Завдяки такому різновиду збірників завдань, підручників і посібників ми дозволили вам в найкоротший термін підготуватись до здачі підсумкової атестації на найкращі оцінки. Наша база постійно оновлюється і опрацьовується, аби ви отримали найсвіжіші відповіді до ДПА 4, 9, 11 клас. Поспішайте підготуватись до атестації разом з нашим сайтом, Та витрачайте більше вільного часу на себе, а не навчання. Сайт працює виключно для вас дорогі користувачі як новітня некомерційна онлайн бібліотека, будемо вдячні, якщо ви розкажете про нас своїм друзям та знайомим. Державна підсумкова атестація дозволить вам перевірити рівень власних знань та успішно перейти в старші класи, або ж закінчити школу та здати ЗНО. Не забувайте про інші наші проекти: ГДЗ, ЗНО, Підручники онлайн.