ЗНО

Зовнішнє Незалежне Оцінювання

Наше опитування
ЗНО з якого предмету боїтесь найбільше?
Всього відповідей: 10229
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018

  • Раді вітати вас на нашому сайті, тут ви можете швидко і легко підготуватись до Зовнішнього незалежного оцінювання, затративши мінімум зусиль та часу.

  • До ваших послуг збірники готових тестових завдань з зовнішнього незалежного оцінювання 2015. Сотні варіантів та відповіді до них вже чекають на вас

  • Ми оновили дизайн, та додали безліч нових відповідей та функцій. Наша команда щодня працює над покращенням сайту, що дозволить вам в короткий термін підготуватись ЗНО - зовнішнього незалежного оцінювання.

Підбір спеціальностей за тестами ЗНО 2013

Підбір спеціальностей за тестами ЗНО

Програма, яка допомагає вибрати тести ЗНО, і дізнатися всі напрями і спеціальності, куди з цими тестами надходити можна 

Картинка з сайту " Конструктор успіху "
Здравствуйте, шановні читачі! 

На численні прохання розміщую програму підбору спеціальностей за тестами ЗНО. 

Як все Ви, звичайно, пам'ятаєте, з 4 січня до 5 березня буде проходити реєстрація на ЗНО 2013. Вибравши і склавши не більше 4 тестів ЗНО Ви зможете надходити на ті чи інші спеціальності на перший курс бакалаврату або другий курс коледжу. 

За допомогою даної програми Ви зможете, зазначивши необхідні тести, подивитися всі напрями і спеціальності, на які вибрані тести можуть підійти. 

Примітка: вузи, у своїх правилах прийому, можуть залишити з двох предметів на вибір тільки один, тому, після вибору напрямку, бажано подивитися його на сайті вузу, в який збираєтеся документи подавати. Щоб уникнути непорозумінь ;) 

Користуватися програмою дуже просто: відзначаєте тести (український відзначений за замовчуванням, а ще три тести можна вибрати) і натискаєте на кнопку "Пошук". Після чого відразу бачите список напрямів та спеціальностей. 
Якщо захочете змінити набір тестів - тисніть напис "До виборів предметів" в правому верхньому куті. 

Примітка: зірочкою відзначені напряму підготовки і спеціальності, для вступу на які необхідно додатково проходити творчий конкурс. 

На деяких напрямках розміщена гіперпосилання - при натисканні на неї в новому вікні відкривається характеристика цієї спеціальності. 

Ну ось, і все. Користуйтеся на здоров'я. Якщо щось незрозуміло - запитуйте в коментарях. 
Якщо ще знайдете посилання на характеристики спеціальностей - присилайте - будемо вставляти в програму. 
defaultNick 32053 07.12.2021 18:18
Всього коментарів: 0
avatar

Підготовка до ДПА - державної підсумкової атестації ще не була такою простою. Ми розробили спеціальний сайт, який містить усі збірники завдань для підсумкової атестації 4 клас, 9 клас, та 11 клас. Відтепер ви можете зекономити власні кошти та час використовуючи онлайн плеєр книг. Відтепер вам не доведеться шукати годинами в інтернеті скачать збірник ДПА 2015, 2014, або 2013 рік, ми зробили все за вас. Завдяки зручному і простому інтерфейсу сайту, з приємним дизайном ви швидко і легко відшукаєте потрібний збірник для державної підсумкової атестації з математики, української мови, української літератури чи з іншого предмету. Сайт містить відповіді до усіх збірників для підсумкової атестації попередніх років, та свіжі збірники завдань та відповіді, що полегшує вам підготовку. Тепер достатньо просто кілька разів перечитати збірник відповідей до ДПА щоб за короткий термін часу підготуватись до здачі підсумкових екзаменів. На сайті зібрано збірники ДПА з математики, української мови, читання 4 клас, що дозволить вам легко і якісно закінчити початкові класи та перейти в старші класи. Що стосується ДПА 9 клас кількість предметів з яких ми пропонуємо збірники завдань для державної підсумкової атестації та відповіді до них представлено для таких предметів: українська мова, математика, біологія, географія, іноземна мова (англійська мова, німецька мова),українська література, світова література та література національної меншини, історія України, всесвітня історія, правознавство, фізика, ДПА хімія, інформатика, ДПА Художня культура, російська мова (русский язык). Завдяки такому різновиду збірників завдань, підручників і посібників ми дозволили вам в найкоротший термін підготуватись до здачі підсумкової атестації на найкращі оцінки. Наша база постійно оновлюється і опрацьовується, аби ви отримали найсвіжіші відповіді до ДПА 4, 9, 11 клас. Поспішайте підготуватись до атестації разом з нашим сайтом, Та витрачайте більше вільного часу на себе, а не навчання. Сайт працює виключно для вас дорогі користувачі як новітня некомерційна онлайн бібліотека, будемо вдячні, якщо ви розкажете про нас своїм друзям та знайомим. Державна підсумкова атестація дозволить вам перевірити рівень власних знань та успішно перейти в старші класи, або ж закінчити школу та здати ЗНО. Не забувайте про інші наші проекти: ГДЗ, ЗНО, Підручники онлайн.